Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

17.06.2019

Nr: 3077

Art-Plast: Ptasie radio

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 22.06.2019

Godzina 11:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Papieża Jana Pawła II 5

Rozpoczęcie imprezy za:


 
 

 


 
Kolejne familijne artystyczne spotkanie z Haliną Mackiewicz w cyklu Art-Plast. Tym razem wzbijemy się w powietrze, zajrzymy do ptasich gniazd i spróbujemy rozpoznać ptasie trele. Wstańcie więc w sobotę, 22 czerwca, przed skowronkiem i o 11:00 wylądujcie na placu przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury.

Sobota, 22.06.2019, godz. 11:00
plac przed SOK, ul. Jana Pawła II 5

 W czerwcu można usłyszeć śpiew ptaków i podejrzeć jak żyją gniazdowniki. Świat ptasich treli opisał najpiękniej poeta Julian Tuwim w wierszu “Ptasie radio”. W czasie wędrówek po lasach, łąkach, parkach i polach słyszymy ich trele-morele, gwizdy , świsty, kukanie i skrzeczenie. Potrafią zachwycić, rozbawić, wprowadzić w stan nostalgii. Niezależnie od tego, w którą nutę trafią, zawsze są miłe dla ucha.

Zapraszamy całe rodziny do udziału w zabawie artystycznej, która ukaże piękno ptaków, przypomni wygląd niektórych gatunków i pomoże zapamiętać nazwy wielu skrzydlatych przyjaciół. Będzie też okazja zrobić takie rajskie ptaki, jakich nikt nigdy nie widział. Wystarczy rozpostrzeć skrzydła wyobraźni…

Życzymy niezapomnianych wrażeń!
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    24.07 Środa

   Godziny seansów
  2.    25.07 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    26.07 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI