Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Olecko

19.09.2019

Nr: 3207

„Łączy nas kobiecość”

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Starostwo Powiatowe w Olecku

Kiedy 14.10.2019

Godzina 08:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie przy szpitalu w Olecku, ul. Gołdapska 1.

Rozpoczęcie imprezy za:

Rozpoczęła się VIII edycja ogólnopolskiej akcji pn. „Łączy nas kobiecość”. Celem jej jest zachęcenie do zadbania o własne zdrowie i wykonania badania profilaktycznego - mammografii.
Ma ona uświadomi
kobietom, że mogą dzielić je tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość - rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu
na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania - każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

Na terenie naszego powiatu akcja zorganizowana będzie 14 października 2019 r. (poniedziałek), w mammobusie ustawionym przy szpitalu w Olecku, ul. Gołdapska 1.
W tym dniu badaniem zostaną objęte kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonały mammografii (refundowanej przez NFZ) w ramach programu zdrowotnego.
Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.
Szczegółowe informacje na stronie www.laczynaskobiecosc.pl .
Zainteresowane wykonaniem badania proszone są o wcześniejszą rejestrację u organizatora akcji, tj. w SALVE MEDICA pod nr tel. 42 254 64 10 lub 517 544 004 lub on-line: www.medica.org.pl.

Kobiety, które zadbają o swoje zdrowie i zgłoszą się na badanie mammograficzne, otrzymają prezent, tj. pełnowartościowy kosmetyk.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    23.10 Środa

   Godziny seansów
  2.    24.10 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    25.10 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI