Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Olecko

01.07.2019

Nr: 3103

„Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Starostwo Powiatowe w Olecku

Kiedy 25.07.2019

Godzina 15:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Starostwa Powiatowego w Olecku przy ul. Kolejowej 32, pokój nr 4

Rozpoczęcie imprezy za:

Ministerstwo Infrastruktury i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego są organizatorami ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej, skierowanej do pieszych i rowerzystów powyżej 60 roku życia, pt. „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie". W tym roku spotkania z seniorami są zaplanowane w 94 powiatach na terenie całej Polski w każdym z 16 województw.

W Olecku, spotkanie z Seniorami odbędzie się, 25 lipca 2019 r. (czwartek) w godz. 15:00-17:00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olecku przy ul. Kolejowej 32, pokój nr 4.

Celem akcji jest uświadamianie kierowców, rowerzystów i pieszych 60+, jak zgodnie z zasadami – prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze, w jaki sposób stosować elementy odblaskowe i dlaczego są one tak ważne oraz jak sprawność psychofizyczna ma wpływ na zdolność kierowania autem, rowerem, ale również na korzystanie z drogi jako pieszego.

Lokalni policjanci i eksperci ruchu drogowego poruszą zagadnienia związane z bezpieczeństwem w powiecie i podpowiedzą na co zwracać szczególną uwagę, by zawsze bezpiecznie dotrzeć do celu. 

Uczestnicy akcji, którzy przyjadą na rowerach, będą mogli zostawić je w serwisie rowerowym, gdzie wykonany zostanie podstawowy, bezpłatny przegląd techniczny roweru i jego doposażenie w elementy wyposażenia obowiązkowego, związane z bezpieczeństwem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na www.seniornadrodze.pl.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu należy przesłać do 23 lipca 2019 r. naturowska@powiat.olecko.pl bądź telefonicznie (od 9 lipca 2019 r.) pod nr 87 739 18 54.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    20.08 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  3.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI