Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Znajdź firmę:
Wybierz kategorię:


Liczba firm dodanych do naszej bazy wynosi: 4

DODAJ FIRMĘ

Kategoria: Turystyka

Dodano: 22-02-2018

ID: 70


Biuro Turystyczne SAMBIA Biuro turystyczne Sambia – O firmie

Biuro Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 roku. Jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie i wyższe wykształcenie w zakresie organizacji i obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług znajduje się na bardzo wysokim poziomie.

Jako organizator turystyki krajowej i zagranicznej posiadamy Zezwolenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego nr 135 oraz Polisę Ubezpieczeniową Gwarancji dla Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego Signal Iduna nr M20466. Dzięki sprawdzonej kadrze pilotów, przewodników oraz kierowców gwarantujemy profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję naszych Klientów. Organizowane przez nas wycieczki obsługuje przewoźnik, którego pojazdy wyróżnia nienaganna sprawność techniczna. Ceny najmu pojazdów proponowane naszym kontrahentom są konkurencyjne.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wycieczek po Europie. W naszej ofercie posiadamy liczne oferty imprez wyjazdowych – jedno- i kilkudniowych oraz weekendowych wyjazdów po najciekawszych zakątkach Mazur czy innych rejonów Polski. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy możliwość zorganizowania Państwa upragnionej wycieczki - o indywidualnym programie, na unikalnej trasie i dla wybranego grona osób. Podejmujemy się również organizacji konferencji biznesowych, szkoleniowych oraz o innym profilu dla firm, urzędów, stowarzyszeń oraz innych przedsiębiorców.

Spełnimy Państwa najśmielsze oczekiwania dotyczące podróży marzeń – nasz zespół dołoży wszelkich starań, by upragniony wyjazd przyniósł ze sobą niezapomniane wrażenia i liczne wspomnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Do zobaczenia na szlaku!

Z turystycznym pozdrowieniem

właściciel biura
Krystyna Prusko

dyrektor biura
Marcin Prusko


19-400 Olecko, Plac Wolnosci
Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Imprezy
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    08.12 Środa

   Godziny seansów
  2.    09.12 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    10.12 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI