Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Nie podoba się im projekt przebudowy drogi. Będą protestować na trasie Olecko-Ełk

Nie podoba się im projekt przebudowy drogi. Będą protestować na trasie...
Kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia 14 marca na drodze Olecko - Ełk. W Kukowie i Gąskach planowany jest protest.

W Kukowie na skrzyżowaniu przy czerwonym budynku protest rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 14:00. Protestujący będą domagali się poprawek w projekcie przebudowy drogi krajowej nr 65 i uwzględnienia w nim ciągów pieszo-rowerowych.

W tym samym czasie w Gąskach na przejściu dla pieszych protestujący będą domagali się włączenia do projektu przebudowy drogi krajowej nr 65 budowy ciągów pieszo-rowerowych i kanalizacji deszczowej.

Przypomnijmy, że planowany projekt rozbudowy drogi nr 65 na terenie powiatu oleckiego został 21 sierpnia 2018 roku zaprezentowany przez przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku.

Według projektów na drodze powstaną nowe zjazdy, rozbudowane zostaną skrzyżowania zapewniające dodatkowy pas dla kierowców skręcających w lewo oraz co ważne, nastąpi korekta istniejących, niebezpiecznych łuków drogi m.in. w pobliżu skrzyżowania przed zjazdem do Zatyk oraz za Gąskami. Dodatkowo jezdnia zostanie poszerzona do 8 metrów. Zostaną także ustanowione nowe zatoki autobusowe wraz z oświetleniem i dojściami dla pieszych. Projekt nie uwzględnia budowy ścieżek rowerowych.

Przetarg na rozbudowę 52. kilometrów drogi krajowej nr 65 na odcinku Kowale Oleckie - Olecko – Gąski – Ełk – Nowa Wieś Ełcka – granica województwa GDDKiA planuje ogłosić w II kwartale 2019 roku. dobry artykuł (14) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (2)

PTJ

05-05-2019 • 18:54

0 0
A mi to trochę przypomina sytuację Indian w USA.
W Warszawie jest modne posiadanie i wyjeżdżanie na dzikie mazury, na łono natury.
Jak zaczną się tu inwestycje, i zaczną budować fabryki to już nie będą to dzikie mazury, tylko cywilizowane mazury. Wyjazd w teki cywilizowany teren stracie urok.
Zgłoś

Upomnienie

15-03-2019 • 09:07

2 0
Witajcie na Mazurach w powiecie Oleckim, Ludzie protest o bezpieczeństwo to podstawa, ale Dyrekcja GDDKiA wraz Rządem RP, nie dba i nie interesuje się Mazurami od wielu lat, powód jest zasadniczy brak kasy, na biedne tereny, lepiej pakować kasę w bogate miejsca i miasta. Skutkiem takiego bałaganu są już widoczne efekty, brakuje kasy dl tych bogatych, bo przez brak wiedzy i kultury wszystko idzie w gruzowisko i zamieranie, pozdrawiam mieszkaniec Mazur
Zgłoś

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów
  2.    24.09 Wtorek

   Godziny seansów
  3.    25.09 Środa

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI