Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Tańce, śpiew i zabawa, czyli 26. Przystanek Olecko [ZDJĘCIA]

Tańce, śpiew i zabawa, czyli 26. Przystanek Olecko [ZDJĘCIA]

Kolejny raz olecczanie i turyści bawili się na największej imprezie plenerowej w naszym mieście – impreza trwała do późnej nocy.

Koncerty, choć z lekkim opóźnieniem, odbyły się bez większych przeszkód. Lombard, Big Cyc i Maleo Reggae Rockers rozgrzali olecką publiczność. Widzów w każdym wieku przybywało z minuty na minutę, aż tłumy zalały cały Plac swoją energią. Każdy przystankowicz mógł znaleźć tu coś dla siebie. Oprócz aktualnych hitów zabrzmiały również starsze przeboje. Do późna szaleliśmy z Big Cycem, żeby na zakończenie móc pochillować przy reggae. Ze sceny leciały kostki gitarowe dla widzów, a tym, którym jeszcze było mało, otworzono sklepik z imprezowymi gadżetami. Przystankowe smycze, kubki i koszulki czekały na fanów po prawej stronie sceny.
Wczoraj (19.07), jak żartują artyści, obchodziliśmy „okrągłą 31. rocznicę zespołu Big Cyc”. Urodziny nie obyły się bez tortu i życzeń, które złożył burmistrz miasta. Publiczność zaśpiewała głośne „Sto lat”, a Karol Sobczak z wiceburmistrz Syliwią Wieloch wręczyli muzykom ciasto.
Od 10.00 do 20.00 wszyscy chętni mogli skorzystać z atrakcji oferowanych w indiańskiej wiosce na posesji ROK „MG”. W oczekiwaniu na wystawę Galerii Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa braliśmy udział w grach i zabawach zorganizowanych na Placu Wolności przez wolontariat kultury WSPAK.
Impreza przebiegła zgodnie z planem. Co prawda wystąpiły pewne niezgodności związane z rozkładem godzinowym występów, jednak kto chciałby spuszczać takich artystów ze sceny? Publiczność świetnie się bawiła, skacząc do swoich ulubionych kawałków. Pierwszy „koncertowy” dzień z pewnością można uznać za udany.

Plany na sobotę są równie atrakcyjne. Na Placu Wolności wystąpią przed nami Laureat Festiwalu “Lega Fest”, Enej oraz Strachy na Lachy, a o północy spotkamy się na niezwykłym „Koncercie na Ścianie” Ryszarda Bazarnika. Program 26.Przystanku Olecko znajdziecie >>TUTAJ>>

Autor tekstu: Oliwia Gołaszewska — uczestniczka warsztatów dziennikarskich prowadzonych przez portal zolecka.pl podczas 26. Przystanku Olecko.

Więcej zdjeć z koncertu >>>TUTAJ 

dobry artykuł (4) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    20.08 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  3.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI