Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Wakacje w mieście? Rozstrzygnięto konkurs ofert na organizację czasu wolnego dla dzieci

Wakacje w mieście? Rozstrzygnięto konkurs ofert na organizację czasu wolnego...
Rozstrzygnięto konkurs na realizację zadania w zakresie ochrony i promocji zdrowia dotyczącego organizacji czasu wolnego w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży do lat 16. W tym roku na zadanie przeznaczono 27 000 zł.

Dofinansowanie czterech ofert otrzymał Warmińsko-Mazurski Oddział Miejsko-Gminny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Olecku, które zrealizuje kolonie i półkolonie z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie gminy Olecko. Złożone przez Towarzystwo oferty otrzymały dotacje w wysokości 100% wnioskowanej kwoty.

Dofinansowanie otrzymały oferty:
1. Oferta zawiera opis zadania publicznego w zakresie organizacji obozu z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży do lat 16, zamieszkałych na terenie gminy Olecko, pt. „Nadmorscy zdobywcy! – obóz stacjonarny w Darłówku”. Wysokość przyznanej dotacji – 16 500 zł, czyli 100% wnioskowanej kwoty dotacji;

2. Oferta zawiera opis zadania publicznego w zakresie organizacji półkolonii z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży do lat 16, zamieszkałych na terenie gminy Olecko, pt. Półkolonie z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży w Olecku w Środowiskowej Świetlicy Opiekuńczej „Puchatek”. Wysokość przyznanej dotacji – 3 500 zł, czyli 100% wnioskowanej kwoty dotacji;

3. Oferta zawiera opis zadania publicznego w zakresie organizacji półkolonii z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży do lat 16, zamieszkałych na terenie gminy Olecko, pt. Półkolonie z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży w Olecku w Środowiskowej Świetlicy Opiekuńczej „Puchatek”. Wysokość przyznanej dotacji – 3 500 zł, czyli 100% wnioskowanej kwoty dotacji;

4. Oferta zawiera opis zadania publicznego w zakresie organizacji półkolonii z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży do lat 16, zamieszkałych na terenie gminy Olecko, pt. Półkolonie z elementami profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży w Olecku w Środowiskowej Świetlicy Opiekuńczej „Puchatek”. Wysokość przyznanej dotacji – 3 500 zł, czyli 100% wnioskowanej kwoty dotacji.

W zarządzeniu w sprawie ogłoszenia rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert czytamy, że nie wystąpiły inne organizacje, które nie spełniły wszystkich kryteriów oceny formalnej i nie uzyskały dofinansowania.

Źr. um.olecko.pl

dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów
  2.    24.09 Wtorek

   Godziny seansów
  3.    25.09 Środa

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI