Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Zawsze znajdzie się jakiś... Świąteczna ozdoba w Olecku zniszczona

Zawsze znajdzie się jakiś... Świąteczna ozdoba w Olecku zniszczona
Burmistrz Karol Sobczak apelował niedawno o to, byśmy dbali o własne miasto i sami także pilnowali porządku wokół siebie. Nic to nie dało. We wtorkowy poranek okazało się, że niestety nie wszyscy umieją uszanować dobro wspólne. Świąteczny renifer ustawiony na Placu Wolności stracił głowę. Ktoś mu ją urwał.

Nie wiadomo, czy to działanie przypadkowe i "pod wpływem", czy celowe. Pewne jest, że piękna świąteczna ozdoba, która miała jeszcze przez jakiś czas cieszyć olecczan, została zniszczona.

Warto przypomnieć, że zaprzęg na czele z reniferem został wypożyczony. I nawet jeśli ozdoba była ubezpieczona, to pewne koszty miasto poniesie, a władze Olecka następnym razem zastanowią się, czy warto cokolwiek robić, skoro zawsze znajdzie się ktoś, kto nie umie uszanować wysiłku i starań. No, chyba że renifer kogoś sprowokował swoim zachowaniem, może zaczepił jakiegoś spokojnego przechodnia lub chciał komuś zabrać piernika z kieszeni. Wtedy można potraktować to jako pewne usprawiedliwienie, ale żeby od razu wykonywać dekapitację...

Niestety urwanie głowy reniferowi to kolejny przykład, że w Olecku nie brakuje wandali*. Zniszczono figurki ptaków w okolicy kąpieliska "Szyjka", zniszczono nowe mosty, niszczone są regularnie tablice na Wiewiórczej Ścieżce, przewracane znaki, mazane ściany budynków, wyrywane nasadzenia... I z miasta, w którym ma być coraz piękniej i piękniej, robi się niestety smutny obraz.

*każdy może wstawić sobie w to miejsce dosadniejsze określenie osoby specjalnie niszczącej miasto i nasze wspólne dobro

dobry artykuł (11) słaby artykuł (5)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Imprezy
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    26.09 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    27.09 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    28.09 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI